Záruka a funkčnost

Bude to fungovat?

Jelikož se věnujeme primárně prodeji starých bazarových her (průměrný věk našich titulů je 20 let) přináší to s sebou určitá specifika. V první řadě nabízíme pouze zkontrolované a otestované tituly, tudíž pokud hra fungovala dobře na našich konzolích, s největší pravděpodobností (99%) bude fungovat i Vám (jestli laser vaší konkrétní konzole funguje jak má). 

01_testings


Jaký je stav disků?

K prodeji jdou jen ta média, která mají buď žádné, minimum a nebo průměrné množství škrábanečků. Vše ostatní vyřazujeme.  Pokud jste sběratel a zajímá vás stav konkrétního titulu, není nic jednoduššího, než zaslat dotaz z profilu konkrétního zboží. Stejně tak vám můžeme případně zaslat fotografii celku ve větší kvalitě než je na webu. Obsahem nabídky je vždy to, co vidíte na fotce. Nepoužíváme ilustrační fotografie, vše je 100% reálné.

02_diskys


A co staré PC hry a nové operační systémy?

Bavíme se zde o hrách primárně z let 1995-2003. Oproti konzolím je zde situace krapet složitější. Pokud hru nekupujete přímo do sbírky na výstavku, je nutné mít buď PC maximálně s Windows XP a nebo mít určité zkušeností s optimalizací a nastavováním her na nových systémech, což ale nemusí vždy vyústit v úspěšné spuštění. Proto je dobré "googlit" a sbírat informace ještě před samotným nákupem.

03_pchrys


Pojďme ještě do větší prehistorie. Atari, Amiga?

I tyto hry byly buď námi nebo dodavateli testovány, každopádně zde je dobré počítat s tím, že se jedná o opravdu staré herní artefakty, které by měly sloužit hlavně k nostalgickému vystavení ve vitríně. Přeci jen zub času je neúprosný a ani média nejsou nesmrtelná.

04_ataris