Cena poštovného / Doba dodání

Minimální poštovné

Snažíme se být maximálně transparentní, proto u nás nečekejte žádné přemrštěné částky za poštovné. Platí se pouze základní sazba 60 korun a veškeré výdaje nad tuto částku hradíme my. Tudíž ať už od nás nakoupíte jednu nebo tisíc her, částka zůstává neměnná.


Dopravci

Jelikož se momentálně nacházíme v zahajovací fázi eshopového provozu, nabízíme možnost zaslání buď za pomoci České pošty nebo Zásilkovny. S postupem času samozřejmě nabídneme i další způsoby.


Platební metody

Zaplatit lze převodem na účet, případně platebními branami (online platba). 


Doba dodání

Se pohybuje mezi 1-2 dny od připsání platby na náš účet. Posíláme každý pracovní den, tak aby nedocházelo ke zbytečnému prodlení. Nikdo nemá rád čekání.


Balení zásilek

Zacházení dopravců s balíky se různí, proto pro jistotu balíme důkladněji, tak aby nedošlo k žádnému poškození během přepravy. Menší zásilky jsou baleny do bublinkové folie, kartonové lepenky nebo kartonu a následně vloženy do bublinkové obálky. Jde tedy o systém trojí ochrany (víme zní to jak fráze z reklamy). Větší zásilky jsou pevně umístěné do polstrovaných kartonových krabic. Díky tomu prakticky není možné, aby došlo k fyzickému poškození (pokud si na zásilku nikdo nesedne:)

05_obalys